ПРО НАС

МОТОРТЕХ

Компанія МОТОРТЕХ є ексклюзивним представником польської компанії POLOK Sp. z o.o в Україні і спеціалізується на продажу та наданні якісних послуг ремонту головок блоку циліндрів, розподільних валів та інших запчастин моторної групи для будь-яких двигунів внутрішнього згоряння.

Ми прагнемо щоденно перевершити очікування наших клієнтів

Економимо ваш час та гроші

НАШІ ПРІОРІТЕТИ

  • компетентність
  • індивідуальний підхід
  • виправдана ціна

ПРОДАЖ

Ми промонкємо вам головки блоку для вантажних та легкових автомобілів а також тракторів та спецтехніки.

В нас на складі постійно в наявності головки блоків таких марок як DAF, MAN, John Deere, KUBOTA, Mercedes-Benz, Renault, Caterpillar та багато інших.

Головки блоку повністю комплектні, протестовані і не потребують ніяких додаткових робіт перед встановленням на двигун. На всі головки блоку ми надаємо гарантію строком на 1 рік. При цьому немає обмеження на пробіг вашого автомобіля або мотогодин двигуна.

Головки блоку циліндрів продаються при умові обміну на вашу неисправну ГБЦ.

Також в нас завжди на складі широкий вибір розподільних валів, що користуються найбільшими попитом для вантажних автомобілів таких марок як DAF, MAN, Volvo, Scania, Iveco, Mercedes-Benz, Renault та інших.

В нас ви можете придбати також паливні насоси високого тиску (ПНВТ), дизельні форсунки та PLD – секції.

Крім того, ми реалізуемо комплектуючі для головок блоку виробництва компанії POLOK WELDING. Зокрема форкамери номінальних та ремонтних розмірів для більшості відомих моделей дизельних двигунів. Форкамери виготовляються за власною технологією та мають збільшений термін служби.

Також ми реалізуємо заготовки для сідел клапанів, тримачі форсунок, направляючі втулки клапанів.

У нас завжди в продажу також універсальна паста для притирання клапанів розробкинашого польського партнера.

РЕМОНТ

Ремонт головок блоку циліндрів і розподільних валів здійснюється виключно в заводських умовах на підприємстві POLOK Sp. z o.o.

З 1989 року компанія POLOK Sp. z o.o (POLOK WELDING) надає послуги ремонту (повної регенерації) головок блоку циліндрів (ГБЦ), розподільних (кулачкових) валів, паливних насосів високого тиску (ПНВТ), дизельних форсунок і PLD - секцій.

За майже 30-ти річний період діяльності компанія набула величезний досвід успішної регенерації головок блоку циліндрів для всіх двигунів внутрішнього згоряння. З незмінною якістю регенеруються головки блоку для легкових і вантажних автомобілів, спецтехніки, тепловозів і навіть для корабельних двигунів.

Головна відмінність нашого партнера від багатьох фірм, які займаються ремонтом головок блоку циліндрів - унікальна технологія зварювання чавуну! Ця технологія дозволяє успішно відновлювати навіть чавунні ГБЦ з тріщинами між клапанами. На потік поставлено регенерацію головок блоку для двигунів таких марок як Mercedes, MAN, DAF, John Deere, Caterpillar, Scania, Renault, Iveco, Volvo

Також накопичений великий досвід в наварці кулачків і шийок розподільних та інших кулачкових валів. Верстатний парк підприємства дозволяє обробляти розподілльні вали для будь-яких двигунів в тому числі для вантажівок, спецтехніки, тепловозів і кораблів. Устаткування заводу дозволяє обробляти будь-які кулачкові вали, довжина яких не перевищує 3700 мм..

Професійний колектив не тільки довгі роки займається ремонтом головок блоку і розподільних валів, але також постійно вдосконалює технології ремонту і зварювання, розробляє нові сплави.

На сьогодні підприємством виконано більше 140 000 замовлень.

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон та ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваше замовлення прийняте. Очікуйте дзвінка.

НАША АДРЕСА:

79039, м. Львів, вул. Шевченка,  186

ВІДПРАВКА В РЕМОНТ

Нова пошта
Адреса доставки: м. Львів, вул. Шевченка, 186
Телефон: +38 093-900-50-49

ГОДИНИ РОБОТИ

ПОНЕДІЛОК:
9:00 - 18:00
ВІВТОРОК:
9:00 - 18:00
СЕРЕДА:
9:00 - 18:00
ЧЕТВЕР:
9:00 - 18:00
П'ЯТНИЦЯ:
9:00 - 18:00
СУБОТА:
ВИХІДНИЙ
НЕДІЛЯ:
ВИХІДНИЙ

ЗАМОВЛЯЙТЕ:

ПРОДАЖ (Trade-In):

РЕМОНТ: